Welcome to BigBlueButton.



سایت آموزش رایگان شاتل
هم وطنان عزیز
این سرور کنفرانس آنلاین رایگان با استفاده از منابع شاتل برای کمک به عزیزانی که در صنف آموزش فعال هستند و امکاناتی برای برگزاری آنلاین کلاس ندارند راه اندازی شده ، دانشجو و دانش آموز نیازی به ساخت اکانت ندارند و با دریافت لینک می توانند به سیستم متصل شوند
از شما تقاضا داریم موارد زیر را در حین استفاده از سایت آموزش شاتل در نظر بگیرید:
برای استفاده از این سیستم حتما از مرورگر کروم Chrome استفاده نمایید
این سرویس به همین شکل که ارائه شده به طور فعال نگهداری نمیشود، لذا ممکن است در بازه هایی دچار نقصانهایی باشد ، همکاران ما که به طور داوطلبانه این سرویس را راه اندازی کرده اند نهایت تلاش خود را برای برقرار نگه داشتن این سرویس به کار خواهند بست. اما پیشاپیش عذرخواهی ما را در صورت بروز مشکل پذیرا باشید.
اگر امکانات دیگری برای برقرار کلاس های آموزشی خود دارید، درخواست ما این است که از این منابع استفاده نکنید و تا این ظرفیت در اختیار هموطنانی که واقعا به آن نیاز دارند قرار بگیرید.
از قرار دادن اطلاعات محرمانه خودداری کنید.
کاربرانی که فعال نباشند، هر هفته حذف خواهند شد. (البته مجددا می توانید اکانت بسازید)
با توجه به محدودیت فضای ذخیره سازی سرور، ویدیوهایی که روی سرور ذخیره شده اند در بازه هایی زمانی مختلف حذف خواهند شد. قصدمان این است که دست کم به مدت یک هفته ویدیو ها را نگهداریم. اما در صورتیکه از نظر فضا با محدودیت مواجه شویم، ممکن است نسبت به حذف زودتر اقدام کنیم و یا امکان ضبط را غیر فعال کنیم.
برای ضبط کردن کلاسها هر دانش آموز یا دانشجو می تواند با نصب اکستنشن Screen Recorder بر روی مرورگر کروم خود هر کلاس را به هر میزان دلخواه ضبط نماید و بدون احتیاج به دانلود کردن روی سیستم خود مشاهده نماید.
اگر می توانید با اشتراک گذاشتن این آدرس ها در شبکه های اجتماعی به هموطنان عزیز این دو سایت را معرفی کنید.
اگرچه امکان ارایه خدمات پشتیبانی برای این سرویس وجود دارند. اما در صورتیکه نکته بسیار مهمی را تمایل داشتید با ما در میان بگذارید، از طریق سایت شاتل و بخش صدای مشتری موضوع را به ما منتقل کنید.


Greenlight Features

Personalized Rooms

Recording Management

Custom Designs

User Authentication

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.