SHATEL
از شما تقاضا داریم موارد زیر را در حین استفاده از سایت آموزش شاتل در نظر بگیرید

برای استفاده از این سیستم حتما از مرورگر کروم Chrome استفاده نمایید.

این سرویس به همین شکل که ارائه شده به طور فعال نگهداری نمی‌شود. لذا ممکن است در بازه‌هایی دچار نقصان‌هایی باشد. همکاران ما که به طور داوطلبانه این سرویس را راه‌‌اندازی کرده‌اند نهایت تلاش خود را برای برقرار نگه‌داشتن این سرویس به کار خواهند بست. اما پیشاپیش عذرخواهی ما را در صورت بروز مشکل پذیرا باشید.

اگر امکانات دیگری برای برقرار کلاس‌های آموزشی خود دارید، درخواست ما این است که از این منابع استفاده نکنید و تا این ظرفیت در اختیار هموطنانی که واقعا به آن نیاز دارند قرار بگیرید.

از قرار دادن اطلاعات محرمانه خودداری کنید.

کاربرانی که فعال نباشند، هر هفته حذف خواهند شد. (البته مجددا می‌توانید اکانت بسازید)

با توجه به محدودیت فضای ذخیره سازی سرور، ویدیو‌های که روی سرور ذخیره شده‌‌اند در بازه‌های زمانی مختلف حذف خواهند شد. قصدمان این است که دست کم به مدت یک هفته ویدیو‌ها را نگهداریم. اما در صورتیکه از نظر فضا با محدودیت مواجه شویم، ممکن است نسبت به حذف زودتر اقدام کنیم و یا امکان ضبط را غیر فعال کنیم.

برای ضبط کردن کلاسها هر دانش آموز یا دانشجو می تواند با نصب اکستنشن Screen Recorder بر روی مرورگر کروم خود هر کلاس را به هر میزان دلخواه ضبط نماید و بدون احتیاج به دانلود کردن روی سیستم خود مشاهده نماید.

اگر می‌توانید با اشتراک گذاشتن این آدرس‌ها در شبکه‌های اجتماعی به هموطنان عزیز این دو سایت را معرفی کنید.

اگرچه امکان ارایه خدمات پشتیبانی برای این سرویس وجود دارند. اما در صورتیکه نکته بسیار مهمی را تمایل داشتید با ما در میان بگذارید، از طریق سایت شاتل و بخش صدای مشتری موضوع را به ما منتقل کنید.

سه مرحله ساده تا ایجاد و برگزاری رویداد یا کلاس آنلاین

01
ثبت نام و ورود به سایت
02
ایجاد رویداد یا کلاس
03
به اشتراک گذاری لینک کلاس